Styczeń 21 2018 07:14:08
Wspólnota
· CEL ISTNIENIA WSPÓLNOTY
· KIM JESTEŚMY
· ODPOWIEDZIALNI-KONTAKT
· SŁUŻBA
Do pobrania
· NAUCZANIA
· GALERIA NA STRONIE do 2012
· GALERIA PICASA
· MUZYKA
· ŚPIEWNIK
Rekolekcje
Liderzy
Joanna i Maciej Żbikowscy tel. - 882 041 682
POLUB NAS NA FACEBOOKU
POLECAMY
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 64
· Najnowszy użytkownik: ElaiTomek
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
UWIELBIENIE


ZAPRASZAMY NA MODLITWĘ UWIELBIENIA!

Spotykamy się 12.01.2018 godz. 17.30. w salce parafialnej przy kościele św. Józefa w Świeciu.

Będziemy wołać i modlić się. Uwielbiać Pana. Pragniemy również odpowiadać na Jego słowo, które kieruje do nas każdego dnia. Jest to także okazja, aby podzielić się swoim świadectwem wiary i życia z Bogiem w codzienności.

Do zobaczenia :)

KOLĘDOWANIE 06.01.2018

"Historia trzech Mędrców to symbol życiowej drogi każdego człowieka podążającego za światłem wiary".

W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2018r. zapraszamy na wspólnotowe świętowanie.

O godz. 16.45 spotykamy się w kościele parafialnym Św. Józefa. Następnie o godz. 17.00 uczestniczymy w Mszy. Św. Po mszy zostajemy na ok. 20 minut, aby kontynuować wspólne kolędowanie przy żłóbku.

Później przechodzimy do salki parafialnej - I piętro. Zapraszamy na ciepłą herbatę, rozmowę, dobry czas, radość bycia ze sobą … Jeśli chcesz się włączyć w przygotowanie tego spotkania, przynieś wcześniej coś dobrego.

Do zobaczenia :)

Zmiana serwera dla nagrań nauczań
W dniu dzisiejszym zakończył prace serwer na którym do tej pory zgromadzone były wszelkie materiały audio (konferencje, nauczania). W związku z tym są niedostępne ani do odsłuchania ani do pobrania. Trwają prace nad zmianą wyglądu strony, oraz nad przeniesieniem danych audio na inny serwer.
Prosimy o cierpliwość :-)
REKOLEKCJE PIECKI 2018

WAŻNE INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W REKOLEKCJACH LETNICH DLA RODZIN W 2018 ROKU

Termin rekolekcji - 04-11.08.2018
Miejsce: Ostrów Pieckowski

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem rekolekcjami, wspólnie z ośrodkiem szukamy możliwości zwiększenia ilości miejsc. Może to potrwać kilka dni. Dlatego informacje zwrotne o zakwalifikowaniu na rekolekcje będą przesyłane do Państwa kilka dni później niż termin podany we wcześniejszej informacji. Proszę o cierpliwość. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej rodzin mogło skorzystać z tego błogosławionego czasu.

BARDZO WAŻNE INFORMACJE I FORMULARZ ZGŁOSZENIA CZYTAJ WIĘCEJ
WSPOMINAMY I DZIĘKUJEMY ZA JEGO DAR


Dziękujemy Bogu Ojcu za życie ks. Wiesława Kubiaka. Był opiekunem duchowym naszej wspólnoty. Zawsze wspierał nas swoją modlitwą, błogosławieństwem i obecnością. Uczestniczył w spotkaniach i modlitwach wspólnoty oraz przewodniczył celebracji Eucharystii. Wielu z nas doświadczyło Jego pomocy. Z czułym sercem Ojca towarzyszył naszym rodzinom oraz interesował się życiem każdego z nas. Był obecny przy ważnych wydarzeniach z naszego życia osobistego: zawarciu sakramentu małżeństwa, chrztu dzieci, przyjęcia do grona dziewic konsekrowanych, udzielenia sakramentu chorych oraz pożegnania osób, które odeszły do Pana. Nie zapomnimy Jego uśmiechu i żartów, widoku rąk na różańcu, adorowania Jezusa, czułego gestu przytulenia, żarliwości w głoszeniu Dobrej Nowiny. Jesteśmy wdzięczni za udostępnienie nam miejsca w domu katechetycznym, gdzie możemy spotykać się i wzrastać w wierze. Cieszył się naszą obecnością i posługą w parafii. To były dobre lata wspólnego towarzyszenia sobie w wypełnianiu Bożej woli i oddawania chwały Temu, który nas powołał do życia.Do zobaczenia w Niebie :)

ZAPROSZENIE

MUZYCZNE SPOTKANIA WARSZTATOWO-MODLITEWNO-NAGRANIOWE TRWAJĄ

NAGRANIA WOKALISTÓW W CHÓRZE ZAKOŃCZONE

Przechodzimy do fazy studyjnej: nagrywania instrumentów, aranżowanie i nagrywania głosów harmonicznych i solistów

Nagraliśmy 16 utworów i rodzi się szansa, że powstanie z tego dwupłytowe wydawnictwo :-)

Po zakończeniu nagrań instrumentów spotkamy się na wspólnej modlitwie i odsłuchaniu tego co do tej pory nagrano :-)

Dam znać wkrótce :-)

UWIELBIENIE ŚPIEWEM

Uruchomiliśmy profil na portalu NIMBIT, na którym niebawem zamieszczać będziemy muzykę uwielbienia.

Jeśli taka będzie wola Pana może pojawi się tam w całości większy owoc - wydawnictwo (może płyta).

Pliki będą darmowe w większości przypadków.


TUTAJ próbka tego co będzie się w przyszłości rozwijać

Portal ma charakter sklepu online. Zakupów dokonuje się w zakładce STORE. Po zamówieniu i podaniu adresu e-mail, otrzymuje się link do pobrania.
Można oczywiście odsłuchiwać utwory bezpośrednio z portalu, czyli bez zamawiania, kupowania itd... W zakładce CALENDAR znajdują się najbliższe wydarzenia z życia Wspólnoty o charakterze publicznym. W zakładce PROFILE znajdują się podstawowe informacje o naszej wspólnocie.

Wkrótce skojarzymy sklep NIMBIT z naszym profilem na Facebook. Portal NIMBIT jest anglojęzyczny i niestety nie ma spolszczeń, ale co tam! Rozwijajmy się wszechstronnie i słuchajmy muzyki "na językach" :-)

Pozdrawiamy serdecznie.

ROZPAL WIARĘ ...


Kochani. To ogromna radość, że tak wielu z Nas mogło uczestniczyć w tak ważnym spotkaniu w dniu 25.02. Byliśmy świadkami działania Bożej obecności oraz działania Ducha Św. Pan dotykał i uzdrawiał. Doświadczyliśmy braterstwa w służbie i mieliśmy okazję, aby dzielić się wiarą i miłością z innymi. Były chwile wzruszeń i zachwytu Bogiem, który Żyje i Jest z nami. On bardzo nas Kocha.

Panie, Tobie Chwała !

NAUCZANIA MP3 Z TEGO SPOTKANIA -
kliknij tutaj...

* polecamy do odsłuchania nauczania Marcina z listopada - kliknij tutaj…

REKOLEKCJE PIECKI 2017

LETNIE REKOLEKCJE DLA RODZIN W
OSTROWIE PIECKOWSKIM
07-14.08.2017

TEMAT: A WY ZA KOGO MNIE UWAŻACIE? Mt 16,15


Nauczania z rekolekcji są gotowe do pobrania w dziale "nauczania" - polecamy...


Mogą pojawić się problemy z odtwarzaniem konferencji w przeglądarce Chrome, która nie obsługuje bezpośredniego odtwarzania plików mp3. Możliwe jest natomiast pobranie pliku na dysk poprzez wybranie polecenia "zapisz jako", lub kliknięcie w link z lewym SHIFT'em

 

PO REKOLEKCJACH LETNICH 2016

Kochani! Dziękujemy Bogu za Waszą obecność i wspólny czas w Muszynie.

Poniżej wspólnotowe zdjęcie z rekolekcji. Kliknij i poszukaj siebie lub znajomych :)

Na Facebooku wspólnoty są do obejrzenia zdjęcia z Rekolekcji Letnich. Zapraszamy :)

W dziale nauczania, zostały umieszczone konferencje, świadectwa, prezentacje i dwa filmy, które widzieliśmy na rekolekcjach.

POBIERANIE PLIKÓW - PRZEBUDOWA


W związku z przebudową systemu plików na serwerze większość plików dźwiękowych do pobrania jest obecnie niedostępna. W miarę możliwości aktywujemy istniejące linki poczynając od najnowszych. Jeśli chcecie pobrać jakieś pliki i spotykacie się z informacją o błędzie, proszę przesłać informację na admin@tutorial.com.pl podając nazwę pliku do ściągnięciaWygenerowano w sekund: 0.03 804,554 Unikalnych wizyt